Nebytové prostory k pronájmu v centru Rakovníka


 

Rádi bychom Vám nabídli pronájem nebytových prostor a kanceláří v budově v centru města Rakovník na hlavním Husově náměstí. Tento objekt slouží v nynější době jako centrum kvalitních služeb a sídlo mnoha společností.

Historie a rekonstrukce

Tato historická budova v centru Rakovníka byla do dnešní podoby zrekonstruována v roce 1998 tak, aby mohla sloužit k pronájmu nebytových prostor a kanceláří, jako reprezentativní sídlo a poskytnout svým klientům veškerý komfort a technické vybavení.

Poloha a občanská vybavenost

Budova v centru Rakovníka leží přímo na hlavním Husově náměstí v ulici Poštovní a tedy v centru historického města Rakovník s veškerou občanskou vybaveností.

Přímo v budově se nachází obchod se smíšenými potravinami, bar, realitní kancelář, právní kancelář a další služby.

Dům v Rakovníku na mapě

Dopravní dostupnost

Předností nebytových prostor a kanceláří v budově v Rakovníku je jejich poloha a dostupnost nejen pro četné kolemjdoucí, ale též nájemce a návštěvníky přijíždějící autem. Před objektem se nachází městské placené parkoviště.

Nebytové prostory a kanceláře k pronájmu

V reprezentativní historické budově v Rakovníku nabízíme k pronájmu nebytové prostory vhodné jako kanceláře i pro jiné komerční využití jako např. pro zřízení advokátní kanceláře, realitní kanceláře, masérského studia, centra zdravotních či sociálních služeb atp.

V současné době jsou nabízeny k pronájmu následující nebytové prostory:

Dvě propojené místnosti o celkové výměře 57 m2

Dvě propojené místnosti o celkové výměře 57 m2Dvě propojené místnosti o celkové výměře 57 m2Dvě propojené místnosti o celkové výměře 57 m2

Cena nájmu: 8.000,- Kč/měsíc

Nabízíme dvě prostorné místnosti ve druhém patře, které jsou propojené - první má výměru 27 m2 a druhá 30 m2. Pronajmout lze též jen jednu samostatně či je spojit se sousední kanceláří s vlastním kuchyňským koutem a vytvořit tak prostor o třech místnostech a celkové výměře 83 m2. V tomto případě činí celková cena pronájmu 12.000,- Kč/měsíc a námi nabízená sleva 1.500,- Kč/měsíc.

V nájemném je zahrnut pronájem kanceláře, společných prostor a používání sociálních zařízení včetně údržby a poskytování toaletních potřeb. Objekt je střežen bezpečnostním systémem (noční hlídání).

Nájemce kromě nájemného hradí služby spojené s pronájmem nebytových prostor – odebranou elektřinu, plyn, vodné a stočné na základě odečtů měřidel a odvoz odpadu, úklid společných prostor a hlídání objektu jako podíl stanovený velikostí pronajaté plochy nebytového prostoru. Záloha na tyto služby činí 3.500,- Kč/měsíc. Nájemce si sám sjedná a hradí telefonní a internetové služby, přičemž k poskytování těchto služeb používá kabelovou síť a rozvodné zařízení v objektu.

Pro více informací o pronájmu tohoto nebytového prostoru
volejte: 313 516 325, 777 028 124
nebo pište na adresu valreal@seznam.cz

Dvě propojené místnosti v prvním patře (30 m2)

Dvě propojené místnosti v prvním patře (30 m2)Dvě propojené místnosti v prvním patře (30 m2)Dvě propojené místnosti v prvním patře (30 m2)

Cena nájmu: 5.500,- Kč/měsíc

Nabízíme dvě světlé propojené místnosti ve prvním patře o celkové výměře 30 m2. V nájemném je zahrnut pronájem kanceláře, společných prostor a používání sociálních zařízení včetně údržby a poskytování toaletních potřeb. Objekt je střežen bezpečnostním systémem (noční hlídání).

Nájemce kromě nájemného hradí služby spojené s pronájmem nebytových prostor – odebranou elektřinu, plyn, vodné a stočné na základě odečtů měřidel a odvoz odpadu, úklid společných prostor a hlídání objektu jako podíl stanovený velikostí pronajaté plochy nebytového prostoru. Záloha na tyto služby činí 2.000,- Kč/měsíc. Nájemce si sám sjedná a hradí telefonní a internetové služby, přičemž k poskytování těchto služeb používá kabelovou síť a rozvodné zařízení v objektu.

Pro více informací o pronájmu tohoto nebytového prostoru
volejte: 313 516 325, 777 028 124
nebo pište na adresu valreal@seznam.cz